• Rodinný futbal

• Cieľom projektu je prispieť k rozvoju futbalu sprostredkovaním zážitkov z najpopulárnejšej hry sveta tam, kde začína - v kruhu rodiny, o prilákanie väčšieho množstva fanúšikov, najmä rodín s deťmi k pohybu a futbalu so zameraním sa na zvýšenie kultúry na štadiónoch a vnímania futbalového prostredia.

Turnaj 28. 10. 2010

Na prvom turnaji sa zúčastnilo 36 športovcov. Hrali zmiešané družstvá rodičov a detí, pričom zápasy prebiehali v priateľskom duchu.

Turnaj 13. 11. 2010

Tento turnaj už bol viac súťaživý. Proti sebe hrali jednotlivé rodiny proti sebe na malé bránky turnajovým spôsobom. Najúspešnejšie rodiny boli Kubicovci a Spenárovci. Turnaja sa zúčastnilo 43 športovcov.

Turnaj 11. 12. 2010

Od 10,00 do 12,00 v školskej telocvični sa konal tretí turnaj tohto projektu. Zúčastnilo sa 24 športovcov, hralo sa na malé bránky na šírku telocvične. Každá zúčastnená rodina si za svoj výkon odniesla diplom.

Stretnutie 31. 1. 2011

Polročné prázdniny využilo 12 hráčov, ktorí sa v rámci projektu stretli a zahrali si zápas medzi sebou na hádzanárske brány v telocvični.

Stretnutie 20. 3. 2011

Projekt Rodinný futbal pokračoval ďalším nedelným stretnutím na umelej tráve ZŠ Jána Hollého. Proti sebe hrali zmiešané družstvá rodičov a detí. Spestrením zápasu bola súťaž o najlepšieho strelca. Najúspešnejší dostali balíčky s reklamnými predmetmi projektu.

Zájazd na futbalový zápas 21. 5. 2011

Vyvrcholením projektu bola návšteva futbalového zápasu FC NITRA - SPARTAK TRNAVA v Nitre. Štyridsať účastníkov vyslovilo spokojnosť s organizáciou zájazdu a s priebehom celého projektu.